ipf@nipc.ir English

شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران از همه طرف‌ها و ذی‌نفعان محترم صنعت پتروشیمی برای شرکت در پانزدهمین دوره همایش پتروشیمی ایران دعوت صمیمانه می‌کند. 

این رویداد معتبر در چهاردهم و پانزدهم مرداد ماه 1403 در تهران برگزار ‌می‌شود.

 زبان رسمی برگزاری همایش، زبان انگلیسی خواهد بود.

 ترجمه همزمان به زبان انگلیسی و فارسی سازماندهی شده است.

 همایش در تاریخ چهاردهم و پانزدهم مرداد ماه 1403 در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما (IICC) به نشانی تهران، ایران، بزرگراه شهید چمران، روبروی خیابان ولنجک برگزار می‌شود.

 هزینه ثبت‌نام انفرادی پنجاه میلیون ریال می‌باشد.این هزینه، حضور در تمام جلسات عمومی، کارگاه‌ها، جلسات ترویج کسب‌وکار، بازدید از نمایشگاه جانبی و پذیرایی‌ها را پوشش می‌دهد.
  آخرین مهلت ثبت‌نام، پایان وقت اداری 3 مرداد ماه 1403 و از طریق فرم‌های موجود در وبسایت همایش به آدرس  https://ipf.ir می‌باشد.

       تخفیف‌ها:
        ثبت‌نام معرفی‌شدگان از انجمن‌های تخصصی مرتبط با مستندات عضویت در انجمن، 30 درصد تخفیف
        ثبت‌‎نام دانشجویی با ارائه کارت دانشجویی معتبر، 50 درصد تخفیف
        ثبت‌نام سه نفر یا بیشتر از یک شرکت، 15 درصد تخفیف
 

شرکت‌کنندگانی که امکان حضور فیزیکی در این رویداد را ندارند، می‌توانند از بستر رویداد مجازی استفاده کنند. هزینه ثبت‌نام برای حضور مجازی برابر با ده میلیون ریال می‌باشد.
آخرین مهلت ثبت‌نام جهت حضور مجازی، پایان وقت اداری 3 مرداد ماه 1403 و صرفا از طریق فرم‌های موجود در وبسایت همایش به آدرس https://ipf.ir می‌باشد.
 

 نمایشگاهی در حاشیه محل همایش جهت عرضه توانمندی‌ها و قابلیت‌‌های شرکت‌ها برپا خواهد شد.هزینه حضور در این نمایشگاه به عنوان ارائه‌دهنده برابر با 80 میلیون ریال برای هر مترمربع می‌باشد.
 غرفه های نمایشگاهی در ابعاد 8 ،10 و 14 مترمربع ارائه می شوند و به ازای هر غرفه 2 نفر می توانند در همایش رایگان ثبت نام کنند.
 

IPF فرصتی بی‌نظیر برای شرکت‌ها جهت معرفی محصولات، فناوری‌ها و خدمات مرتبط با صنعت پتروشیمی فراهم می‌کند. 

  بدین منظور، چند سالن با ظرفیت‌های مختلف برای ارائه‌های ویژه و جلسات تعاملی، تا سقف دو ساعت، در دسترس است که علاقمندان می‌توانند خدمات و یا محصولات و تخصص‌های خود را مستقیماً به مشتریان بالقوه ارائه نمایند.
  تخصیص زمان و سالن برای برگزاری جلسات ترویج کسب‌وکار بر اساس اولویت ثبت‌نام و نهایی‌سازی اقدامات مالی مربوطه انجام می‌شود.
 هزینه جلسات ترویج کسب و کار یک میلیارد ریال و مدت هر جلسه 30 دقیقه می باشد.به ازای هر جلسه، 2 نفر می توانند در همایش رایگان ثبت نام کنند.
 (مدت زمان استفاده برای اسپانسرهای پلاتینیوم و طلایی برابر با یک ساعت و 30 دقیقه  است.)

 

IPF بسته‌ها و فرصت‌های حمایت متنوع و ارزشمندی را در سطوح مختلف ارائه می‌دهد.
برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت همایش مراجعه کنید یا با ایمیل دبیرخانه همایش به نشانی ipf@nipc.ir در ارتباط باشید. 

 

در ثبت نام ‌‌های شرکتی، اگر یک نماینده ثبت‌نام‌شده قادر به حضور در همایش نباشد، با ارسال درخواست رسمی تا 3 مرداد ماه ، می‌توان فرد جایگزین را معرفی نمود.
لغو کامل ثبت‌نام، صرفا تا پیش از 3 مرداد ماه و با کسر 20% از مبلغ اصلی مقدور است. در صورت عدم دریافت درخواست قبل از تاریخ تعیین شده، هیچ بازپرداختی امکان‌پذیر نیست.
امکان لغو ثبت‌نام حضور مجازی، برگزاری جلسات ترویج کسب‌وکار، حضور در نمایشگاه جانبی به عنوان ارائه دهنده فراهم نمی‌باشد.