ipf@nipc.ir English
تاریخ خبر : 1403/3/5

محورهای پانزدهمین همایش بین المللی پتروشیمی ایرانمحورهای پانزدهمین همایش بین المللی پتروشیمی ایران اعلام شد.

پانزدهمین همایش بین المللی پتروشیمی ایران (IPF) با محوریت «فناوری پاک» با مجموع سیزده موضوع مهم برگزار می شود.

بر اساس اعلام کمیته اجرایی پانزدهمین مجمع بین‌المللی پتروشیمی ایران، بر اساس تصمیم کمیته علمی، چشم‌اندازهای اقتصادی، فناوری و سیاسی، فرصت‌ها و چالش‌های فناوری‌های دیجیتال و همچنین فرصت‌های همکاری‌های منطقه‌ای و بین‌المللی، فرصت‌های صادراتی فنی و مهندسی خدمات و مناطق ویژه اقتصادی و پارک های علم و فناوری از جمله محورهای پانزدهمین مجمع بین المللی پتروشیمی ایران است.

 همچنین، فناوری‌های جدید توسعه‌یافته، فرصت‌های سرمایه‌گذاری، رویکردهای زیست‌محیطی و سبز و همچنین جذب، استفاده و ذخیره‌سازی کربن نیز در پانزدهمین همایش IPF مورد بحث قرار خواهند گرفت .

در این همایش فعالان پتروشیمی اعم از کارشناسان، متخصصان و مدیران ارشد ایران و جهان نظرات خود را به اشتراک می گذارند و در این رویداد در مورد مدیریت تامین و مصرف آب و برق، چالش ها و راهکارها، زنجیره تامین و تدارکات بحث و تبادل نظر خواهند کرد.

لازم به ذکر است پانزدهمین همایش پتروشیمی ایران (IPF) در تاریخ 14 الی 15  مرداد ماه 1403 در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می شود.

در کنار این همایش ، کارگاه های تخصصی و آموزشی،موضوعات مهم صنعت پتروشیمی و فرصت های شبکه سازی از طریق جلسات ترویج کسب و کار به ترتیب برگزار و مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.